k (→Ik kom wel) |
k (→Verslag) |
||
| (7 tussenliggende versies door 6 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
=== Gedane zaken === | === Gedane zaken === | ||
* Verse beamer. | * Verse beamer. | ||
| + | * Veul Haptiviteiten | ||
| + | * [[2025_Bestuursvergadering_11]] | ||
| + | ** [[Bestuur:Processen/Inschrijven]] | ||
| + | * Grondwater / lekkages? | ||
=== Komende zaken === | === Komende zaken === | ||
| − | * | + | * Wiccon en eth-0: wie neemt er promo mee? |
| + | * vrijdag [[2025_inktober_speedrun]] | ||
| + | * [[2025_Bestuursvergadering_12]] | ||
=== Lopende zaken === | === Lopende zaken === | ||
| Regel 51: | Regel 57: | ||
=== [[Corvee]] === | === [[Corvee]] === | ||
| + | </br> | ||
| + | |||
| + | * Restvuilcontainer | ||
===na-nabranders=== | ===na-nabranders=== | ||
| − | * | + | * er komt weer een TenneT bbq |
== Aanwezigen == | == Aanwezigen == | ||
| Regel 62: | Regel 71: | ||
* {{Spider}} | * {{Spider}} | ||
* {{Mentioneduserbutton|Mack}} | * {{Mentioneduserbutton|Mack}} | ||
| + | * {{Mentioneduserbutton|Bo}} | ||
| + | * {{Mentioneduserbutton|JanBee}} | ||
| + | * {{Mentioneduserbutton|Jos}} | ||
== Verslag == | == Verslag == | ||
__notoc__ | __notoc__ | ||
| − | + | Aanwezig: 14 deelnemers | |
| + | |||
| + | Mededelingen | ||
| + | Update vanuit het bestuur | ||
| + | : De eekhoorntjes zijn afgewijzig. | ||
| + | : Verzoek NEMO Amsterdam: Monroe rekenmachine en mogelijk de ponskaartmachine IBM 029 voor een langdurige expositie over Katherine Johnson en Ada Lovelace. Morgen contact over een deal, als iemand een idee heeft over wat te vragen dan hoor ik graag van je. | ||
| + | |||
| + | Gedane zaken | ||
| + | : Verse beamer in de lounge! yay! moet nog een tweede hdmi aansluiting en een remote voor komen. | ||
| + | : Veul Haptiviteiten: valt goed bij mensen in de smaak. | ||
| + | : 2025_Bestuursvergadering_11: Bestuur:Processen/Inschrijven verder uitgewerkt, en verdere concepten opgesteld. | ||
| + | : Grondwater / lekkages? Het eerste kozijn Flexlab is serieus lek als de regen eropstaat, maar eigenlijk moeten alle kozijnen aan die muur vervangen worden. | ||
| + | |||
| + | Komende zaken | ||
| + | : Wiccon en eth-0: wie neemt er promo mee? Popupbanner mee. | ||
| + | : Vrijdag 2025_inktober_speedrun: deze vrijdag weer een inktober speedrun. Alle challenges op 1 avond proberen te doen. | ||
| + | : 2025_Bestuursvergadering_12 | ||
| + | |||
| + | De projectrondvraagupdatenabranderronde | ||
| + | : Mack: de beitels aan de hout-kant hebben diamant slijpplaatjes gekregen om ze bij te werken. Graag gebruiken met wat water, dan werkt het beter. Bij interesse binnenkort ook een workshop? | ||
| + | : Duur en Mack: steeds meer lampen aangesloten. | ||
| + | : Janbee: vorige meeting voorstel gedaan voor tijdelijke afvoer voor Littleboy (de kleine lasersnijder), via het achterste raam in Flexlab. Met Scrat overleg gehad, die vond het mogelijk. Kan er ruimte worden vrijgemaakt? | ||
| + | : Janbee: weten we al iets van de bouwplannen van de buren? Nee, dat zit nog in de fase van contact krijgen. | ||
| + | |||
| + | Corvee | ||
| + | : Tool:DIVD Koelkast (Tool THT: 1 november 2025) | ||
| + | : Tool:Mate koelkast (Tool THT: 1 november 2025) | ||
| + | : Tool:Werkplaats Airco (Tool THT: 1 november 2025) | ||
| + | : Vuilniszakken en containers | ||
| + | : Vloeren vegen/stofzuigen | ||
| + | : Keuken | ||
| + | : Was | ||
| + | : Bovenkamer | ||
| − | + | Na-nabranders | |
| + | : jos plant een nieuwe Tennet-bbq in voor 28 januari. | ||
| + | : Denz: stapel oude computers ter donatie (oa voor Oekraine), hier moet nog vervoer voor geregeld worden als het aan de bedrijfskant goedgekeurd is. | ||
| + | : Lurwah: tof dat er steeds meer donaties komen, misschien wel goed om te kijken hoe we dit betere opslag-plek kunnen geven. Achterin flexlab ruimte maken? | ||
| + | : Raboof: ook fijn als er van iedere batch die binnenkomt een duidelijke eigenaar komt, nu is niet duidelijk wat er nog met de resterende laptops die er staan moet of gaat gebeuren. | ||
Huidige versie van 28 okt 2025 om 20:27
| Meeting: Bijeenkomst 28 oktober 2025 | |
|---|---|
| Naam | Bijeenkomst 28 oktober 2025 |
| Locatie | Cruquiusland |
| Datum | oktober 28, 2025 20:00:00 - oktober 28, 2025 21:00:00 |
| Contact | Bestuur |
| Info | Tweewekelijkse bijeenkomst met vergadering |
| Vorige bijeenkomst: | Bijeenkomst 14 oktober 2025 |
| Volgende bijeenkomst | Bijeenkomst 11 november 2025 |
De metameet is een gezellige - tweewekelijkse - bijeenkomst van Hack42. Een kans voor deelnemers om bij te praten en voor geïnteresseerden om kennis met ons te maken.
Daarnaast gebruiken we de bijeenkomst om te vergaderen. Op de agenda staan zaken die zijn gebeurd, gaan gebeuren, of nu aan het gebeuren zijn. Activiteiten, projecten, random onderwerpen. Kortom, alles wat we belangrijk vinden.
De vergadering begint om 20:00 uur en eindigt na het verdelen van het corvee. De metameet begint zodra de eerste deelnemer komt en eindigt zodra de laatste weggaat.
Het verslag van de vorige keer is hier te vinden.
Agenda
Mededelingen
- Update vanuit het bestuur
Gedane zaken
- Verse beamer.
- Veul Haptiviteiten
- 2025_Bestuursvergadering_11
- Grondwater / lekkages?
Komende zaken
- Wiccon en eth-0: wie neemt er promo mee?
- vrijdag 2025_inktober_speedrun
- 2025_Bestuursvergadering_12
Lopende zaken
- De volgende tools hebben nu/binnenkort aandacht nodig:
- Tool:Airco (Tool THT: 1 december 2025)
- Tool:DIVD Koelkast (Tool THT: 1 november 2025)
- Tool:Keukenkoelkast (Tool THT: 15 december 2025)
- Tool:Mate koelkast (Tool THT: 1 november 2025)
- Tool:Werkplaats Airco (Tool THT: 1 november 2025)
De projectrondvraagupdatenabranderronde
Corvee
- Restvuilcontainer
na-nabranders
- er komt weer een TenneT bbq
Aanwezigen
Aanmelden? Zet je naam op de lijst! Als je ook wilt eten in de space kan je je uitleven in onze Keuken.
Ik kom wel
Lurwah Lurwah
Wie?: Voorzitter
Projecten: Zuil, AntwoordenvelopHack, Biepje, Hack42-Mate, bLEnDer
Madskills:
Klik voor meer info...
Spider Spider
Wie?: Secretaris, Gast
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info...
Mack Mack
Wie?: Deelnemer
Projecten: Zonnebloem
Madskills:
Klik voor meer info...
Bo Bo
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info...
JanBee JanBee
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info...
Jos Jos
Wie?: Grote Vriend, Deelnemer
Projecten: Key to Bits to Key
Madskills:
Klik voor meer info...
Verslag
Aanwezig: 14 deelnemers
Mededelingen Update vanuit het bestuur
- De eekhoorntjes zijn afgewijzig.
- Verzoek NEMO Amsterdam: Monroe rekenmachine en mogelijk de ponskaartmachine IBM 029 voor een langdurige expositie over Katherine Johnson en Ada Lovelace. Morgen contact over een deal, als iemand een idee heeft over wat te vragen dan hoor ik graag van je.
Gedane zaken
- Verse beamer in de lounge! yay! moet nog een tweede hdmi aansluiting en een remote voor komen.
- Veul Haptiviteiten: valt goed bij mensen in de smaak.
- 2025_Bestuursvergadering_11: Bestuur:Processen/Inschrijven verder uitgewerkt, en verdere concepten opgesteld.
- Grondwater / lekkages? Het eerste kozijn Flexlab is serieus lek als de regen eropstaat, maar eigenlijk moeten alle kozijnen aan die muur vervangen worden.
Komende zaken
- Wiccon en eth-0: wie neemt er promo mee? Popupbanner mee.
- Vrijdag 2025_inktober_speedrun: deze vrijdag weer een inktober speedrun. Alle challenges op 1 avond proberen te doen.
- 2025_Bestuursvergadering_12
De projectrondvraagupdatenabranderronde
- Mack: de beitels aan de hout-kant hebben diamant slijpplaatjes gekregen om ze bij te werken. Graag gebruiken met wat water, dan werkt het beter. Bij interesse binnenkort ook een workshop?
- Duur en Mack: steeds meer lampen aangesloten.
- Janbee: vorige meeting voorstel gedaan voor tijdelijke afvoer voor Littleboy (de kleine lasersnijder), via het achterste raam in Flexlab. Met Scrat overleg gehad, die vond het mogelijk. Kan er ruimte worden vrijgemaakt?
- Janbee: weten we al iets van de bouwplannen van de buren? Nee, dat zit nog in de fase van contact krijgen.
Corvee
- Tool:DIVD Koelkast (Tool THT: 1 november 2025)
- Tool:Mate koelkast (Tool THT: 1 november 2025)
- Tool:Werkplaats Airco (Tool THT: 1 november 2025)
- Vuilniszakken en containers
- Vloeren vegen/stofzuigen
- Keuken
- Was
- Bovenkamer
Na-nabranders
- jos plant een nieuwe Tennet-bbq in voor 28 januari.
- Denz: stapel oude computers ter donatie (oa voor Oekraine), hier moet nog vervoer voor geregeld worden als het aan de bedrijfskant goedgekeurd is.
- Lurwah: tof dat er steeds meer donaties komen, misschien wel goed om te kijken hoe we dit betere opslag-plek kunnen geven. Achterin flexlab ruimte maken?
- Raboof: ook fijn als er van iedere batch die binnenkomt een duidelijke eigenaar komt, nu is niet duidelijk wat er nog met de resterende laptops die er staan moet of gaat gebeuren.
