Uit Hack42
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| Lezingenzaal || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Za.ochtend || Stofzuigen | | Lezingenzaal || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Za.ochtend || Stofzuigen | ||
|- | |- | ||
| − | | Lounge || | + | | Lounge || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Zaterdag vanaf 10.00 || Opruimen, stofzuigen, hout bijvullen. |
|- | |- | ||
| Bar || ? || ?? || Leeg maken, koelkast aanvullen etc... | | Bar || ? || ?? || Leeg maken, koelkast aanvullen etc... | ||
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| Bibliotheek || [[Gebruiker:Stitch|Stitch]] || 2 of 3 maart || Nieuwe boeken neerzetten, kast inruimen, ... | | Bibliotheek || [[Gebruiker:Stitch|Stitch]] || 2 of 3 maart || Nieuwe boeken neerzetten, kast inruimen, ... | ||
|- | |- | ||
| − | | Entree || | + | | Entree || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Zaterdag vanaf 10.00 || Opruimen, stofzuigen, .... |
|- | |- | ||
| Hal || ? || ?? || Spullen naar boven brengen. | | Hal || ? || ?? || Spullen naar boven brengen. | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| BBQ || ? || Zaterdag || | | BBQ || ? || Zaterdag || | ||
|- | |- | ||
| − | | Bardienst || | + | | Bardienst || [[Gebruiker:Spider|Spider]] en ... || Zaterdag || |
|- | |- | ||
| Rondleidingen ||? ||Zaterdag|| Gasten tijdens het feest de space showen | | Rondleidingen ||? ||Zaterdag|| Gasten tijdens het feest de space showen | ||
Versie van 27 feb 2012 16:41
Wat moet er nog opgebouwd worden en wie doet wat? (Er past meer dan 1 naam in het veld 'Wie').
| Wat | Wie | Wanneer | en nu langer |
|---|---|---|---|
| Toilet | Lurwah | Za.ochtend | schoonmaken, rollen aanvullen etc... |
| Keuken | Lurwah | Za.ochtend | schoonmaken, klaarzetten spullen, koelkasten aanvullen etc |
| Matehok | BugBlue Stoneshop |
voor zaterdag | kabels opruimen, zooi naar boven brengen? |
| Museum | BugBlue Stoneshop |
Dinsdag | Opruimen, klaarzetten, kabels aanleggen etc zodat het werkt. |
| Storage | ? | ?? | Losse zooi op de grond en in racks opruimen |
| Stofhok | ? | ?? | Gereedschap opruimen, kasten vullen, hout opruimen, ... |
| Soldeerlab | Stoneshop | ?? | Opruimen, prullenbak neerzetten, tafels wat leger maken |
| Makerlab | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, speaker connecten. |
| Lezingenzaal | Lurwah | Za.ochtend | Stofzuigen |
| Lounge | Spider | Zaterdag vanaf 10.00 | Opruimen, stofzuigen, hout bijvullen. |
| Bar | ? | ?? | Leeg maken, koelkast aanvullen etc... |
| Gaming | Stitch | 2 of 3 maart | Opruimen, stofzuigen, aanzetten etc... |
| Bibliotheek | Stitch | 2 of 3 maart | Nieuwe boeken neerzetten, kast inruimen, ... |
| Entree | Spider | Zaterdag vanaf 10.00 | Opruimen, stofzuigen, .... |
| Hal | ? | ?? | Spullen naar boven brengen. |
| Inkopen BBQ | ? | ?? | VLEESCH en VEGA, en meer? |
| BBQ | ? | Zaterdag | |
| Bardienst | Spider en ... | Zaterdag | |
| Rondleidingen | ? | Zaterdag | Gasten tijdens het feest de space showen |
| Nachtdienst | ? | Zaterdag op zondag | Gewoon, blijven slapen. |