Uit Hack42
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{|class="wikitable" | {|class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | |Voorzitter || [[Gebruiker: | + | |Voorzitter || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Tijmen Leroi || [mailto:voorzitter@hack42.nl voorzitter@hack42.nl] |
|- | |- | ||
|Secretaris || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Sanne van Roon || [mailto:secretaris@hack42.nl secretaris@hack42.nl] | |Secretaris || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Sanne van Roon || [mailto:secretaris@hack42.nl secretaris@hack42.nl] | ||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
|Penningmeester || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] || Mendel Mobach || [mailto:penningmeester@hack42.nl penningmeester@hack42.nl] | |Penningmeester || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] || Mendel Mobach || [mailto:penningmeester@hack42.nl penningmeester@hack42.nl] | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Eerste algemeen bestuurslid || [[Gebruiker:Scratte|Scratte]] || Marloes van der Wal || [mailto:scratte@hack42.nl scratte@hack42.nl] |
| + | |- | ||
| + | |Tweede algemeen bestuurslid || [[Gebruiker:Squirl|Squirl]] || Martijn Hooimeijer || [mailto:squirl@hack42.nl squirl@hack42.nl] | ||
|} | |} | ||
Versie van 21 sep 2024 17:21
| Voorzitter | Lurwah | Tijmen Leroi | voorzitter@hack42.nl |
| Secretaris | Spider | Sanne van Roon | secretaris@hack42.nl |
| Penningmeester | BugBlue | Mendel Mobach | penningmeester@hack42.nl |
| Eerste algemeen bestuurslid | Scratte | Marloes van der Wal | scratte@hack42.nl |
| Tweede algemeen bestuurslid | Squirl | Martijn Hooimeijer | squirl@hack42.nl |