Uit Hack42
| Regel 13: | Regel 13: | ||
{|class="wikitable" | {|class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | |Voorzitter || [[Gebruiker:dvanzuijlekom|dvanzuijlekom]] || Dennis van Zuijlekom || [mailto: | + | |Voorzitter || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Dennis van Zuijlekom || [mailto:voorzitter@hack42.nl voorzitter@hack42.nl] |
| + | |- | ||
| + | |Algemeen persoon || [[Gebruiker:dvanzuijlekom|dvanzuijlekom]] || Dennis van Zuijlekom || [mailto:dvzuijlekom@hack42.nl dvzuijlekom@hack42.nl] | ||
|- | |- | ||
|Secretaris || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Sanne Versteegen || [mailto:secretaris@hack42.nl secretaris@hack42.nl] | |Secretaris || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Sanne Versteegen || [mailto:secretaris@hack42.nl secretaris@hack42.nl] | ||
Versie van 3 mrt 2021 13:27
| Hack42 Profiel van Bestuur | |
|---|---|
| Naam | Bestuur |
| Rol | Bestuur |
| Is deelnemer | Ja |
| Email Contact | bestuur@hack42.nl |
| Madskillz: | |
| Stichtingschap, Voorzitterschap, Secretarisschap, Penningmeesterschap | |
Mijn Projecten
Mijn Activiteiten
Ik heb mee gedaan aan
Ik ben bij deze bijeenkomsten geweest
Bestuur
Het bestuur bestaat uit
| Voorzitter | Lurwah | Dennis van Zuijlekom | voorzitter@hack42.nl |
| Algemeen persoon | dvanzuijlekom | Dennis van Zuijlekom | dvzuijlekom@hack42.nl |
| Secretaris | Spider | Sanne Versteegen | secretaris@hack42.nl |
| Penningmeester | BugBlue | Mendel Mobach | penningmeester@hack42.nl |
