Uit Hack42
(datum geprikt) |
|||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
! Naam !! 5 april !! 19 april !! 26 april !! Ander voorstel | ! Naam !! 5 april !! 19 april !! 26 april !! Ander voorstel | ||
|- | |- | ||
| − | | [[denz]] || ja || ja || ja || | + | | [[denz]] || ja || ja || ja || |
|- | |- | ||
| − | | [[Moem]] || ja || ja || jarig | + | | [[Moem]] || ja || ja || jarig || |
|- | |- | ||
| − | | [[Stoneshop]] || ja || ja || ? || | + | | [[Stoneshop]] || ja || ja || ? || |
|- | |- | ||
| − | | [[bix]] || ja || ja | + | | [[bix]] || ja || ja || ja || |
|- | |- | ||
| [[Gebruiker:Spider|Spider]] & r3boot || jarig || ja || nationale rommelmarktendag || | | [[Gebruiker:Spider|Spider]] & r3boot || jarig || ja || nationale rommelmarktendag || | ||
|- | |- | ||
| − | | jouw naam || | + | | jouw naam || - || || - || |
|} | |} | ||
| + | |||
| + | Het ziet er naar uit dat het de 19e april wordt. Ik zal Geert een bericht daarover sturen en wachten op meer inschrijvingen. ''[[Gebruiker:Denz|denz]] ([[Overleg gebruiker:Denz|overleg]]) 26 mrt 2014 14:46 (CET)'' | ||
Versie van 26 mrt 2014 14:46
| Uitstapje: Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers | |
|---|---|
| Naam | Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers |
| Locatie | Tehuis voor Bejaarde Computers Winssen |
| Datum | april 5, 2014 00:00:00 - april 5, 2014 00:00:00 |
| Contact | denz |
| Info | Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers |
Geert Rolf heeft een 100m2 vloeroppervlak met een hele verzameling "Bejaarde Computers" als museum ingericht. Daar gaan we binnenkort heen.
Het idee is een zaterdag in april, behalve 12 april.
| Naam | 5 april | 19 april | 26 april | Ander voorstel |
|---|---|---|---|---|
| denz | ja | ja | ja | |
| Moem | ja | ja | jarig | |
| Stoneshop | ja | ja | ? | |
| bix | ja | ja | ja | |
| Spider & r3boot | jarig | ja | nationale rommelmarktendag | |
| jouw naam | - | - |
Het ziet er naar uit dat het de 19e april wordt. Ik zal Geert een bericht daarover sturen en wachten op meer inschrijvingen. denz (overleg) 26 mrt 2014 14:46 (CET)
