Uit Hack42
| Regel 9: | Regel 9: | ||
== Printed parts == | == Printed parts == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! naam !! Kleur !! Aantal !! Filament used | + | ! !! naam !! Kleur !! Aantal !! Filament used |
|- | |- | ||
| − | | Bar clamps || groen || 1 || | + | | || Bar clamps || groen || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | Z screw pointer || geel || 2 || | + | | || Z screw pointer || geel || 2 || |
|- | |- | ||
| − | | Z Motorbrackets || groen || 1 || 4311@m90 | + | | {{check}} || Z Motorbrackets || groen || 1 || 4311@m90 |
|- | |- | ||
| − | | Z limit switch || geel || 1 || 860 @prusa | + | | {{check}} || Z limit switch || geel || 1 || 860 @prusa |
|- | |- | ||
| − | | Z coupling || geel || 4 || 1739 @prusa | + | | {{check}} || Z coupling || geel || 4 || 1739 @prusa |
|- | |- | ||
| − | | Y motor bracket || groen || 1 || 2591 @m90 | + | | {{check}} || Y motor bracket || groen || 1 || 2591 @m90 |
|- | |- | ||
| − | | Y idler bracket || geel || 1 || 1317 @prusa | + | | {{check}} || Y idler bracket || geel || 1 || 1317 @prusa |
|- | |- | ||
| − | | Y bearing mount || geel || 1 || 2882 @prusa | + | | {{check}} || Y bearing mount || geel || 1 || 2882 @prusa |
|- | |- | ||
| − | | X motor bracket || groen || 1 || | + | | || X motor bracket || groen || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | X idler bracket || groen || 1 || | + | | || X idler bracket || groen || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | X carriage || geel || 1 || 5358 @m90 | + | | {{check}} || X carriage || geel || 1 || 5358 @m90 |
|- | |- | ||
| − | | wades extruder || groen || 1 || | + | | || wades extruder || groen || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | wades large gear || groen || 1 || | + | | || wades large gear || groen || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | wades small gear || paars || 1 || | + | | || wades small gear || paars || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | ribbon clamps || geel || 1 || | + | | || ribbon clamps || geel || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | pulley || geel || 2 || | + | | || pulley || geel || 2 || |
|- | |- | ||
| − | | fixing blocks || geel || 10 || 8707 @prusa | + | | || {{check}} || fixing blocks || geel || 10 || 8707 @prusa |
|- | |- | ||
| − | ! Totaal !! - !! 31 !! | + | ! !! Totaal !! - !! 31 !! |
|} | |} | ||
Versie van 16 jul 2012 14:15
| Project: Leluq90 | |
|---|---|
| Naam | Leluq90 |
| Door | BugBlue |
| Status | Uitvoer |
| Madskillz | knippen en plakken |
| Doel / Omschrijving | |
| Mendel90 in mooie kleurtjes | |
| Alle Projecten - Project Toevoegen | |