Uit Hack42
| Regel 5: | Regel 5: | ||
| Naam: || <emailform name=40 /> || (optioneel) | | Naam: || <emailform name=40 /> || (optioneel) | ||
|- | |- | ||
| − | | Emailadres: || <emailform from=40 /> || ( | + | | Emailadres: || <emailform from=40 /> || (verplicht) |
|- | |- | ||
| Opmerkingen: || colspan="2" | <emailform comments=80x8 /> | | Opmerkingen: || colspan="2" | <emailform comments=80x8 /> | ||
Versie van 17 jan 2012 11:23
Aanmeldformulier
Geen wiki-account? Gebruik onderstaand formulier om je voor deze activiteit aan te melden: <EmailForm>
| Naam: | <emailform name=40 /> | (optioneel) |
| Emailadres: | <emailform from=40 /> | (verplicht) |
| Opmerkingen: | <emailform comments=80x8 /> | |
| <emailform submit="Aanmelden" /> | ||
</emailform> <emailform result> Bedankt voor je aanmelding
| From: <emailform name /> <emailform from/> Opmerkingen: <emailform comments /> |
</emailform>