Uit Hack42
| Regel 10: | Regel 10: | ||
{| class="wikitable" style="align:left;" | {| class="wikitable" style="align:left;" | ||
|- | |- | ||
| − | !style=" | + | !style="text-align:left;padding-right:10px;"|Type !!style="text-align:left;padding-right:10px;"|Aantal !!style="text-align:left;padding-right:10px;"|Processor !!style="text-align:left;padding-right:10px;"|Geheugen !!style="text-align:left;padding-right:10px;"|Schijf !!style="text-align:left;padding-right:10px;"|Type Adapter !!style="text-align:left;padding-right:10px;"|Commentaar !!style="text-align:left;padding-right:10px;"|Interesse |
|- | |- | ||
| − | | T440 || 1 || i5-4300U || 4GB || 180Gb|| | + | | T440 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-4300U || 4GB || 180Gb|| Square Tip|| - || | |
|- | |- | ||
| − | | T460 || 3 || i5-6300U || 8GB || 256GB || | + | | T460 ||style="text-align:center;"| 3 || i5-6300U || 8GB || 256GB || Square Tip || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T460 || 1 || i5-6300U || 8GB || 256GB || | + | | T460 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-6300U || 8GB || 256GB || Square Tip || Frans (?) Toetsenbord || | |
|- | |- | ||
| − | | T470 || 5 || i5-6300U || 8GB || 256GB || | + | | T470 ||style="text-align:center;"| 5 || i5-6300U || 8GB || 256GB || Square Tip || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T480 || 7 || i5-8350U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | + | | T480 ||style="text-align:center;"| 7 || i5-8350U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T480 || 3 || i5-8350U || 8GB || 256GB || USB-C || Frans (?) Toetsenbord || | | + | | T480 ||style="text-align:center;"| 3 || i5-8350U || 8GB || 256GB || USB-C || Frans (?) Toetsenbord || | |
|- | |- | ||
| − | | T490 || 6 || i5-8365U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | + | | T490 ||style="text-align:center;"| 6 || i5-8365U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T14 || 4 || i5-10310U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | + | | T14 ||style="text-align:center;"| 4 || i5-10310U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T14 || 1 || i5-1135G7 || 8GB || 256GB || USB-C || Frans Toetsenbord || | | + | | T14 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-1135G7 || 8GB || 256GB || USB-C || Frans Toetsenbord || | |
|- | |- | ||
| − | | T14 || 2 || i5-1145G7 || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | + | | T14 ||style="text-align:center;"| 2 || i5-1145G7 || 8GB || 256GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T14 || 1 || i5-1145G7 || 8GB || 256GB || USB-C || Italiaans Toetsenbord || | | + | | T14 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-1145G7 || 8GB || 256GB || USB-C || Italiaans Toetsenbord || | |
|- | |- | ||
| − | | T14 || 1 || i7-1165G7 || 16GB || 512GB || USB-C || - || | | + | | T14 ||style="text-align:center;"| 1 || i7-1165G7 || 16GB || 512GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T14 || 1 || i7-1165G7 || 16GB || 1TB || USB-C || - || | | + | | T14 ||style="text-align:center;"| 1 || i7-1165G7 || 16GB || 1TB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T14 || 2 || i5-1235U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | + | | T14 ||style="text-align:center;"| 2 || i5-1235U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | T14 || 3 || i5-1245U || 16GB || 256GB || USB-C || - || | | + | | T14 ||style="text-align:center;"| 3 || i5-1245U || 16GB || 256GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | X1 Yoga Gen2 || 1 || i5-7300U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | + | | X1 Yoga Gen2 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-7300U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | X1 Yoga Gen3 || 4 || i5-8350U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | + | | X1 Yoga Gen3 ||style="text-align:center;"| 4 || i5-8350U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | |
|- | |- | ||
| − | | X1 Yoga Gen3 || 1 || i5-8350U || 8GB || 256GB || USB-C || AZERTY Toetsenbord || | | + | | X1 Yoga Gen3 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-8350U || 8GB || 256GB || USB-C || AZERTY Toetsenbord || | |
|- | |- | ||
| − | | X1 Yoga Gen4 || 2 || i5-8365U || 8GB || 256GB || USB-C || Frans Toetsenbord || | | + | | X1 Yoga Gen4 ||style="text-align:center;"| 2 || i5-8365U || 8GB || 256GB || USB-C || Frans Toetsenbord || | |
| + | |- | ||
| + | | X1 Yoga Gen5 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-10310U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | ||
|- | |- | ||
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 aug 2025 14:58
| Project: 40+ Laptops | |
|---|---|
| Naam | 40+ Laptops |
| Door | Tsanawo |
| Status | Planning |
| Madskillz | Wiki |
| Doel / Omschrijving | |
| Gedoneerde laptops zoeken een thuis. | |
| Alle Projecten - Project Toevoegen | |
| Type | Aantal | Processor | Geheugen | Schijf | Type Adapter | Commentaar | Interesse |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T440 | 1 | i5-4300U | 4GB | 180Gb | Square Tip | - | |
| T460 | 3 | i5-6300U | 8GB | 256GB | Square Tip | - | |
| T460 | 1 | i5-6300U | 8GB | 256GB | Square Tip | Frans (?) Toetsenbord | |
| T470 | 5 | i5-6300U | 8GB | 256GB | Square Tip | - | |
| T480 | 7 | i5-8350U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T480 | 3 | i5-8350U | 8GB | 256GB | USB-C | Frans (?) Toetsenbord | |
| T490 | 6 | i5-8365U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T14 | 4 | i5-10310U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T14 | 1 | i5-1135G7 | 8GB | 256GB | USB-C | Frans Toetsenbord | |
| T14 | 2 | i5-1145G7 | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T14 | 1 | i5-1145G7 | 8GB | 256GB | USB-C | Italiaans Toetsenbord | |
| T14 | 1 | i7-1165G7 | 16GB | 512GB | USB-C | - | |
| T14 | 1 | i7-1165G7 | 16GB | 1TB | USB-C | - | |
| T14 | 2 | i5-1235U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T14 | 3 | i5-1245U | 16GB | 256GB | USB-C | - | |
| X1 Yoga Gen2 | 1 | i5-7300U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| X1 Yoga Gen3 | 4 | i5-8350U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| X1 Yoga Gen3 | 1 | i5-8350U | 8GB | 256GB | USB-C | AZERTY Toetsenbord | |
| X1 Yoga Gen4 | 2 | i5-8365U | 8GB | 256GB | USB-C | Frans Toetsenbord | |
| X1 Yoga Gen5 | 1 | i5-10310U | 8GB | 256GB | USB-C | - |
