Uit Hack42
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| Lounge opruimen || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || || | | Lounge opruimen || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Koelkasten stocken || | + | | Koelkasten stocken || [[Gebruiker:WitchDoc|WitchDoc]] || || |
|- | |- | ||
| − | | Matehok organiseren || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] | + | | Matehok organiseren || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] || || |
|- | |- | ||
| Lezingenzaal inrichten || ? || || | | Lezingenzaal inrichten || ? || || | ||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
| Storage opruimen || ? || || | | Storage opruimen || ? || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Vossenhol opruimen || [[Gebruiker:WitchDoc|WitchDoc]] | + | | Vossenhol opruimen || [[Gebruiker:WitchDoc|WitchDoc]] || || |
|- | |- | ||
| Laserlab opruimen || ? || || | | Laserlab opruimen || ? || || | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
| DJ set bouwen/regelen || ? || || | | DJ set bouwen/regelen || ? || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Verlichting buiten regelen || [[Gebruiker:SA007|SA007]] [[Gebruiker:WitchDoc|WitchDoc]] | + | | Verlichting buiten regelen || [[Gebruiker:SA007|SA007]] [[Gebruiker:WitchDoc|WitchDoc]] || || |
|- | |- | ||
| Achtertuin party-baar maken || [[Gebruiker:SA007|SA007]] || {{check}} || Achterplaatsje is vrij van gaten, heeft een pad en verlichting | | Achtertuin party-baar maken || [[Gebruiker:SA007|SA007]] || {{check}} || Achterplaatsje is vrij van gaten, heeft een pad en verlichting | ||
Versie van 18 sep 2013 00:40
Deze pagina is voor hack42 en deelnemers, voel je vrij om langs te komen en te helpen met inrichten :)
Todo tijdens afterparty
Todo voorbereiding
| Wat | Wie | Done | Opmerkingen |
|---|---|---|---|
| Notificatie drukte/overlast c.q. uitnodiging richting KKN bewoners | Moem | ||
| Hal opruimen | BugBlue | ||
| Lounge opruimen | Spider | ||
| Koelkasten stocken | WitchDoc | ||
| Matehok organiseren | BugBlue | ||
| Lezingenzaal inrichten | ? | ||
| Partytenten opbouwen | ? | Stitch neemt ze mee | |
| Buiten opruimen | ? | ||
| Soldeerlab opruimen | ? | ||
| Makerlab opruimen | ? | ||
| Stofhok opruimen | ? | ||
| Storage opruimen | ? | ||
| Vossenhol opruimen | WitchDoc | ||
| Laserlab opruimen | ? | ||
| Hallen opruimen | ? | ||
| Zolderplafond fixen | Moem | ||
| Toiletten schoonmaken | Lurwah | ||
| Keuken opruimen | Lurwah | +bio-lab | |
| Poort maken | ? | ||
| Bordjes ophangen | ? | ||
| Ruimten afsluiten (op tijd 's avonds) | ? | ||
| Museum aanzetten | ? | ||
| 1px display fixen | SA007 | ||
| DJ set bouwen/regelen | ? | ||
| Verlichting buiten regelen | SA007 WitchDoc | ||
| Achtertuin party-baar maken | SA007 | Achterplaatsje is vrij van gaten, heeft een pad en verlichting | |
| Boodschappen doen Makro | ? | Onderdelen voor Tosti's en Bittergarnituur en Borrelnootjesdingen | |
| Bartap huren bij Sligro | BugBlue | ||
| Hackerbier halen in Kleve | Stoneshop |
Opmerkingen
- WitchDoc (overleg): Kunnen we wat "straatlampjes"/verlichting van Ohm lenen?
- WitchDoc (overleg): Partytenten dienen voorzien te zijn van;
- Vliegertouw
- retourkaartjes (If you find this item please send an e-mail to ...)